Szanowni Państwo,
Nie zwalniamy tempa! Obecnie ponad 1,5 tysiąca obiektów sportowo-rekreacyjnych w ofercie Programu MultiSport działa dalej (zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z 16 października br.), w tym szkoły tańca, jogi i sztuk walki, ścianki wspinaczkowe, korty tenisowe i do squasha. Jednocześnie w Strefie Użytkownika (kartamultisport.pl) posiadacze aktywnych kart mają dostęp do szerokiego wachlarza treningów online, jak również wirtualnych zajęć obiektów partnerskich, mogą konsultować się z trenerami i dietetykami, generować indywidualne programy żywieniowe, a także korzystać z innych propozycji, w tym kursów budujących zdrowe nawyki, redukujących stres i przywracających równowagę, podcastów z ekspertami oraz materiałów edukacyjnych. W związku z tym proponujemy:

1. kontynuowanie Programu MultiSport z dostępem do stacjonarnych obiektów sportowych (ponad 1,5 tys.) oraz oferty MultiSport online w październiku - a w przypadku utrzymania ograniczeń w zakresie działania obiektów sportowych w listopadzie - zapewniamy obniżenie opłaty za aktywne karty MultiSport w listopadzie do poziomu 50% dotychczasowej wartości;
  2. dostęp do oferty MultiSport online w październiku oraz listopadzie bez dodatkowych kosztów (bez możliwości skorzystania z działających obiektów stacjonarnych), w przypadku ponownego otwarcia obiektów w listopadzie istnieje możliwość uruchomienia pełnego dostępu do programu MS i proporcjonalnego rozliczenia za listopad

Dokładamy wszelkich starań, by zmiany spowodowane pandemią nie utrudniały Użytkownikom kart MultiSport prowadzenia aktywnego stylu życia oraz dbania o zdrowie psychofizyczne. Podkreślamy, że Użytkownicy aktywnych kart MS mogą korzystać z pływalni, siłowni i klubów fitness zgodnie z Rozporządzeniem z 16 października br. Oznacza to, że można kontynuować m.in. treningi przygotowujące do zawodów sportowych oraz te realizowane w ramach zajęć sportowych i współzawodnictwa sportowego. Z rozwiązań tych da się korzystać po wcześniejszej weryfikacji (bezpośrednio w obiekcie, na jego stronie internetowej lub w mediach społecznościowych) w jakim zakresie dany obiekt sportowy kontynuuje obecnie swoją działalność. Jednocześnie przypominamy, że bez zmian działają szkoły tańca, jogi i sztuk walki, ścianki wspinaczkowe, korty tenisowe i do squasha, parki linowe, trampoliny, wrotkarnie, paintball oraz sale zabaw, a w Strefie Użytkownika na www.kartamultisport.pl dostępne są m.in. treningi sportowe, porady dietetyków i trenerów, program redukujący stres oraz wiele innych.

pdf-371 Program MultiSport na listopad 2020 POPULARNY
Program MultiSport na listopad 2020
Data-371środa, 28 październik 2020 01:33 Wielkość pliku-371 4.02 MB Download-371 351 Pobierz