Wyrobienie karty Multisport jest możliwe tylko za pośrednictwem platformy Benefitu.

Wszelkie wpłaty na konto Benefitu będą zwracane nadawcy.

Pracownicy przystępując do programu otrzymają imienną kartę gwarantującą dostęp do obiektów sportowych na terenie całego kraju. 

Karta MultiSport umożliwia pracownikom korzystanie z szerokiego wachlarza zajęć sportowych tj. z 25 dyscyplin w bogatej bazie obiektów sportowych (basen, siłownia, zajęcia fitness, ścianki wspinaczkowe, sauna, joga, nauka tańca, aqua aerobik, squash, sztuki walki i inne) przy stosunkowo niskim koszcie. W ramach Programu oferowany jest – w jednej cenie – nielimitowany dostęp do ponad 4500 obiektów sportowo-rekreacyjnych w 648 miastach Polski, w tym około 500 w Warszawie. Zakup będzie się odbywał poprzez PayU. Zakup kart odbywa raz w miesiącu – zawsze do 20 dnia danego miesiąca (karta jest drukowana na kolejny miesiąc).

Link do wyszukiwarki obiektów: www.benefitsystems.pl

Osóby, które chcą wyrobić kartę Multisport powinny zgłosić się telefonicznie lub mailowo do NSZZ „Solidarność”.

Odbiór kart możliwy jest w biurze NSZZ „Solidarność” pok. 159 GG w godz. 10.00-14.00 (ostatnie 2-3 dni robocze miesiąca)

Do zgłoszenia wystarczy zalogować się na stronie: www.emultisport.pl

ABY KORZYSTAĆ Z KARTY MULTISPORT ZGODNIE Z UMOWĄ, KAŻDY UŻYTKOWNIK PROGRAMU JEST ZOBLIGOWANY DO WYRAŻENIA ZGODY NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH (DOTYCZY TO TAKŻE OSÓB TOWARZYSZĄCYCH ORAZ DZIECI – ZA DZIECI ZGODĘ WYRAŻA RODZIC LUB OPIEKUN PRAWNY). OSOBY, KTÓRE NIE WYRAŻĄ ZGODY BĘDĄ MIAŁY ZABLOKOWANE KARTY OD KOLEJNEGO OKRESU ROZLICZENIOWEGO. Zgodę można wyrazić na stronie www.kartasportowa.pl lub telefonicznie 22 24 24 240
Osoby kontaktowe: Politechnika Warszawska: Elżbieta Orkan-Łęcka, NSZZ Solidarność, pokój 159, Gmach Główny PW Telefon: 22 234 53 43; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Plików:
Formularz zgody dla dziecka POPULARNY
Formularz Benefit systems
Data 2016-12-03 Wielkość pliku 122.39 KB Download 143 Pobierz
Formularz zgody dla osoby towarzyszącej POPULARNY
Formularz Benefit systems
Data 2016-12-03 Wielkość pliku 118.93 KB Download 160 Pobierz
Formularz zgody dla pracownika POPULARNY
Formularz Benefit systems
Data 2016-12-03 Wielkość pliku 128.03 KB Download 331 Pobierz

Wyrobienie karty Multisport jest możliwe tylko za pośrednictwem platformy Benefitu.

Wszelkie wpłaty na konto Benefitu będą zwracane nadawcy.