Jedna z sal w Przedszkolu PW, fot. BPI

W nowym roku przy naszej Uczelni zostanie uruchomione przyzakładowe przedszkole przeznaczone dla dzieci pracowników, doktorantów i studentów PW. Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie na jego nazwę.

Swoje propozycje należy przesyłać mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 16 grudnia 2016 roku do godz. 12.00. Wyboru nazwy dokona komisja w składzie: Kanclerz Politechniki Warszawskiej dr inż. Krzysztof Dziedzic, kierownik Działu Socjalnego PW Beata Jankowska, zastępca kierownika Biura ds. Promocji i Informacji PW Radosław Kuca oraz pomysłodawczynie stworzenia Przedszkola PW: Izabela Budniak i Claudia Karniłowicz.

Przedszkole PW będzie się mieścić przy ulicy Waryńskiego 8. Wkrótce opublikujemy więcej informacji o tym projekcie.

pdf-285 Regulamin konkursu Nazwa Przedszkola PW POPULARNY
Regulamin konkursu Nazwa Przedszkola Politechniki Warszawskiej
Data-285środa, 07 grudzień 2016 16:29 Wielkość pliku-285 187.45 KB Download-285 252 Pobierz