Planowane zamierzenia Komisji Zakładowej NSZZ „Solidarność” w latach 2013-2014 w zakresie spraw socjalno-bytowych
  • Opracowanie projektu porozumienia Rektora ze Związkami Zawodowymi n/t wdrożenia w PW wzrostu wynagrodzeń pracowników PW w roku 2013 – negocjacje – uzyskanie satysfakcjonującego nas rozwiązania.
  • Doprowadzenie do powstania regulaminu wynagradzania pracowników PW.
  • Doprowadzenie do powstania przy PW przedszkola dla dzieci pracowników, doktorantów i studentów.
  • Dyskusja ew. modyfikacja regulaminu wykorzystania ZFŚS.
  • Organizacja wyjazdów integracyjnych dla członków naszego Związku i ich Rodzin.
  • Organizacja zajęć i imprez integracyjnych dla dzieci członków Związku.
  • Kontynuowanie prac nad poprawą opieki medycznej dla naszego środowiska w ramach "Akademickiej Służby Zdrowia".
  • Kontynuowanie rozprowadzania biletów do teatrów – z zapewnieniem preferencji dla członków „S” w PW.