Świadczenia dla członków „S” w PW

Pomoc finansowa z funduszy Komisji Zakładowej

• Zasiłki statutowe z tytułu urodzenia dziecka; śmierci członka Związku, Jego współmałżonka, rodziców i dzieci będących na utrzymaniu.
  • Zapomogi losowe i krótkoterminowe pożyczki.
  • Stypendia dla uczących się dzieci zmarłych członków Związku.

Pomoc finansowa z funduszy Wydziałowych Kół (15% składek członków „S”) do decyzji Komisji Koła:

• przykłady: Pożyczki i zapomogi dla członków Związku; Spotkania okazjonalne; Prezenty okazjonalne dla dzieci członków Związku lub pomoc w zakupie podręczników; Prezenty dla osób przechodzących na emeryturę; Organizacja i ew. dofinansowanie wycieczek;
  • Interwencje i pomoc w sprawach indywidualnych dotyczących spraw kadrowych, socjalnych, bytowych i płacowych na terenie Uczelni.
  • Porady prawne udzielane w Regionie Mazowsze (po uzyskaniu rekomendacji z Komisji Zakładowej).