Dział Socjalny PW zatrudni wychowawców na kolonie letnie dla dzieci pracowników Politechniki Warszawskiej:

• w Sarbinowie Morskim w Ośrodku Wypoczynkowym Politechniki Warszawskiej w dniach od 25 czerwca 2017 r. do 10 lipca 2017 r
  • w Grybowie w Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym PW w dniach od 14 lipca do 24 lipca 2017 r.

Poszukujemy ludzi otwartych, lubiących pracę z dziećmi i młodzieżą, mających pomysły na zaaranżowanie czasu i poprowadzenie interesujących zajęć, kierujących się w życiu tradycyjnymi wartościami europejskimi, tolerancyjnych, optymistycznie nastawionych do ludzi i otaczającego nas środowiska, proekologicznych.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Kierownikiem Działu Socjalnego p. Beatą Jankowską, tel. 22 2346053, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub osobiście w gmachu biurowym PW przy ul. Noakowskiego 18/20 pok.119.